Прием звонков:  (098)9521173 Обратная связь Форум.

Позиция:
4
из
6
# Agent Provocateur Maitresse
Agent Provocateur Maitresse
Agent Provocateur Maitresse
Цена:
330.00 грн.
250.00 грн.
В наличии:
есть
Бренд:
Agent Provocateur Maitresse
Материал:
Стекло
Размер:
50
  • 50
Цвет:
  • #

Вы выбрали:

размер:
50
цвет:
#

Як тільки з бурхливим успіхом пройшла презентація першого аромату під назвою Agent Provocateur , компанії Agent Provocateur запропонувала наступну свою новинку Agent Provocateur Maitresse ( Пані ) . Цей парфум володіє квітково- альдегідні ароматом , який наділить свою майбутню господиню чуттєвістю і сексуальністю. До складу цього аромату входять: пелюстки лотоса , білі квіти іланг- ілангу , османтус , абсолю троянди , жасмин самбак , листя фіалки , амбра , мускус і біла замша. Початкова нота: білий лотос , іланг- іланг , листя фіалкіНота "серця": масло турецької троянди , жасмин самбак , квітки османтусаКонечная нота: сандалове дерево , пачулі , амбра , кашмірський мускусКвітково- альдегідний аромат Agent Provocateur Maitresse втілює в собі сексуальність і неповторну чуттєвість.Стать жіноча Класифікація аромату: східні Початкова нота: білий лотос, іланг-іланг, листя фіалкиНота "серця": масло турецької троянди, жасмин самбак, квітки османтусаКінцева нота: сандалове дерево, пачулі, амбра, кашмірський мускусю

Рекомендуем сайт салона красоти - Yana Kodentsova.

Верхні ноти аромату Maitress є чистими , жіночними квітковими акордами екзотичного лотоса. Середні ноти включають в себе акорди іланг- іланг , троянди , жасмину , османтуса , іриски і фіалки. Суміш чуттєвих білих квітів лотоса , жасмину і троянди створюють незвичайний сюрприз для власниць парфуму. Ноти серця виявляють потужні сексуальні почуття , і в той же час наповнені ніжно м'якими відчуттями. Це викликає в уяві образи білого пухнастого кашеміру. Базові ноти включають в себе акорди амбри , пачулі і мускусу.

Відзив - Дуже-дуже ніжний, красивий, м'який, рожевий аромат.Такой теж необхідно мати в колекції, особливо, якщо не доречні Ангел або Пуазон ... Або просто набридли складносурядні, шлейфові духі.Мне сподобався), приємна вартість до того же.Хотя і несподівано нюхати таку ніжність, знаючи, що це Агент Провокатор) На літо взагалі прелесть !!!Стартує він досить різко, я б навіть сказала брутально, першу годину-півтора на шкірі це дійсно швидше чоловічий аромат, ніж жіночий (ось він, дідусів одеколон), потім одеколоністие ноти поступово розсіюються, і з'являється дуже красива натуральна троянда, приблизно така, як в Джульєтті з пістолетом "Лелі помста", яку я обожнюю. Але, на відміну від Джульєтти, провокаторська троянда має дуже потужну мускусну підкладку від початку прояву середніх нот до самого кінця звучання аромату.Стійкість і шлейф варто відзначити окремо - такої сили і довжини я не зустрічала ще жодного разу. Одного пшику на зап'ястя досить, щоб Ви пахли (ну ... або виділяли сморід, в даному випадку кому як)) незгірш від 1,5 доби. І не знаю, чи можна назвати це шлейфом, але половина кімнати середнього розміру буде заповнена цим ароматом. Просочитися якомусь іншому запаху Агент Провокатор не дасть жодних шансів. І це при тому, що у мене суха, схильна до пожирання парфуму шкіра, і іншими, менш стійкими і помітними ароматами, я можу спокійно Орос та 5, і 7, а іноді і 11 раз, без небезпеки хімічної атаки для оточуючих.

360.00 грн. 290.00 грн.
800.00 грн. 700.00 грн.
990.00 грн. 490.00 грн.