Прием звонков:  (098)9521173 Обратная связь Форум.

Позиция:
2
из
5
# Игрушка говорящая Цурипопик
Игрушка говорящая Цурипопик
Цена:
180.00 грн.
155.00 грн.
В наличии:
есть
Бренд:
Игрушка говорящая Цурипопик Оптимист
Материал:
Текстиль, пластик
Размер:
9 х 8 х 11,5
  • 9 х 8 х 11,5
Цвет:
  • #

Вы выбрали:

размер:
9 х 8 х 11,5
цвет:
#

Іграшка говорить Цуріпопік Оптиміст заряджає хорошим настроєм і позитивом! Від ляпанця це веселе і оригінальне істота видає життєрадісні фрази і сміється. Доповнює цю картину зовнішній вигляд істоти - стирчать в різні сторони руки , ноги , хвіст і неслухняний чубчик на голові.
Іграшка говорить Цуріпопік Оптиміст - найкращий подарунок будь-якій людині . Оригінальний спосіб забути про поганий настрій , кризу та стресі всього за пару хвилин. Цуріпопік - в кожен дім !
Фрази , які вимовляє іграшка говорить Цуріпопік Оптиміст :- «Скоро долар буде по три рубля ! » ;- «Посміхнись , забудь про всі проблеми ! » ;- «Іноді крок вперед є результатом стусана в зад! » ;- « Якщо твої справи вчора були погані , сьогодні погані , завтра погані - то ситуація стабілізується »!;- «А нам криза по барабану! ».
Іграшка говорить Цуріпопік Оптиміст - безжурний позитивне істота! Іграшка мовець «Цуріпопік Оптиміст» заряджає хорошим настроєм і позитивом! Від ляпанця це веселе і оригінальне істота видає життєрадісні фрази і сміється. Доповнює цю картину зовнішній вигляд істоти - стирчать в різні боки руки, ноги, хвіст і неслухняний чубчик на голові.
Іграшка мовець «Цуріпопік Оптиміст» - кращий подарунок будь-якій людині. Оригінальний спосіб забути про поганий настрій, кризу та стресі всього за пару хвилин. Цуріпопік - в кожен дім! Хотите узнать что можно одеть для поздравления, как накраситься для поздравления, какой подарок выбрать для поздравления, что приготовить на стол для поздравления?