Прием звонков:  (098)9521173 Обратная связь Форум.
629.00 грн. 415.00 грн.
639.00 грн. 404.00 грн.
629.00 грн. 415.00 грн.
569.00 грн. 303.00 грн.
769.00 грн. 552.00 грн.
569.00 грн. 290.00 грн.
569.00 грн. 160.00 грн.
639.00 грн. 490.00 грн.

Модні тренди в моделях купальників 2013

Купальник - головний діючий персонаж на час відпусток. В арсеналі кожної дівчини є кілька моделей на всі випадки життя - для гарної засмаги, пляжної вечірки або образу ретро-діви. Новий сезон - нові тенденції, подорожі і новий купальник. ХОЧУ пропонує вам 100 кращих моделей літа 2013.

 

Цільні

 

Раніше модниці обирали цільні купальники, коли бажаний результат засмаги вже досягнутий. Зараз, у зв'язку з тим, що сонце визнано найпершим чинником старіння шкіри, цільний купальник став повноправною частиною відпустки з його перших днів. Саме такі моделі ідеальні як для худеньких так і для повних дівчат: за допомогою разлічнихразноцветних вставок на купальнику можна скорегувати фігуру і візуально зменшити або додати об'єм.

 

Ретро-моделі

 

Бікіні в стилі 50-х із завищеною талією - головний тренд літа 2013. Вибирайте яскраві кольори і принти, а також доповнюйте образ сонцезахисними окулярами з оправами у формі котячих очей, крислатим капелюхом і масивної біжутерією.

 

Рюші і волани

 

Ще одна модель купальника для корекції фігури. Рюші на грудях візуально збільшують цю зону. А спідничка-волан на лінії стегон допоможе приховати від сторонніх очей занадто апетитні форми.

 

На одне плече

 

Ще одна популярна модель, яка допоможе візуально зменшити широкі плечі. Багато дизайнерів прикрашають лямку красивим аксесуаром.

 

Бандо

 

Стильний варіант для дівчат з невеликими грудьми. Хіт сезону - білий купальник бандо. Також зверніть увагу етнічні принти і різний декор - наприклад брошка посередині ліфа.

 

Бахрома

 

Багато дизайнерів використовували цей елемент в сезоні весна-літо 2013 для декору одягу, взуття та аксесуарів. Не оминув цей тренд і купальники. Зверніть увагу на ліфи з короткою бахромою і цільні моделі з довгою «локшиною».

 

Принти

 

Дрібний принт, а також цілі зображення тварин і природи зроблять ваш купальник об'єктом захоплених поглядів. Головний тренд - варіації на тему космосу, тигри і леви.

 

Етно-мотиви

 

Узори ацтеків і майя, різні етно-орнаменти і головне - яскраві відтінки - ще один тренд, що перекочував з подіумів на пляжну моду.

 

Квіти

 

Літній сезон без зображень флори, як зима без сніжинок і оленів на светрах. Яскраві тропічні квіти, ніжні незабудки та романтичні троянди - вибирайте на свій смак!

 

Смужка

 

Синьо-біла смужка здавна вважалася елементом морського стилю. У цьому сезоні вона розташовується як горизонтально, так і вертикально, а також має поєднання різної ширини і квітів.

 

У цяточку

 

Крапочки, кружечки - елементи одразу двох головних трендів: ретро-стилю та принтів. Особливо ефектно виглядають цільні купальники в цяточку.

 

Декор

 

Паєтки, бісер, шипи, камені, стрази та інший декор на купальнику - улюблені акценти яскравих персон і багатьох дизайнерів. Вибирайте такі деталі, щоб привернути увагу до тієї чи іншої частини фігури.

 

Чорно-білі

 

На ряду з яскравими квітами, ще один тренд цього літа - чорно-білі поєднання. Смуги, вставки, принти і просто чорний низ, білий верх - застосовні будь-які поєднання.