Прием звонков:  (098)9521173 Обратная связь Форум.

Позиция:
1
из
5
# Лазерная расческа Power Grow Comb против выпадения волосся
Лазерная расческа Power Grow Comb против выпадения волосся
Цена:
550.00 грн.
340.00 грн.
В наличии:
есть
Бренд:
Power Grow Comb
Материал:
Синтетические материалы
Размер:
24
  • 24
Цвет:
  • #

Вы выбрали:

размер:
24
цвет:
#

Волосся - це природний індикатор нашого здоров'я. Проблеми з екологією, неправильне харчування, нестача вітамінів і мікроелементів - все це може стати причиною алопеції, або випадіння волосся.

Одним із засобів, що допомагають поліпшити стан волосяного покриву, визнана лазерна гребінець Сила зростає гребінь павер Гроу. Це революційний винахід прийняті на озброєння трихолог по всьому світу. В основу дії Power-Grow-Comb лягла новітня технологія, що підсумовує в собі: поєднання лазерної терапії, світлової терапії з двома різними довжинами хвиль і биостимулирующей вібрації.У комплексі з іншими препаратами, спрямованими на поліпшення стану волосяного покриву, лазерна гребінець сила зростає гребінь Павер Гроу демонструє позитивну динаміку в лікуванні алопеції. Основним наслідком впливу лазерної гребінця Power-Grow-гребінцем на волосяний покрив голови, трихолог відзначають посилення кровопостачання волосяних фолікул, в слідстві чого поліпшується живлення волосся.


Проблеми з екологією, гормональні зміни, нестача вітамінів і мікроелементів - все це може стати причиною алопеції, або випадіння волосся.

Але не варто впадати у відчай: лазерна гребінець сила зростає Гребінь - революційне рішення проблем з волоссям!
Сила зростає Гребінь - це інноваційна система, яка відновлює волосся з небаченою раніше ефективність, стимулюючи появу нового волосяний фолікул!
Як це відбувається?
Лазерний гребінець поєднує в собі чотири види терапевтичного впливу, які гармонійно доповнюють один одного і примножують загальний ефект.

Комплексний вплив світла і лазера, спрямоване прямо на волосяний фолікул, стимулює мікроциркуляцію в судинах шкіри голови і пробуджує наші «дрімаючі» фолікули. Тільки так можна по-справжньому повернути втрачене волосся.
Також популярний сайт - Zgarda на особливу увагу на ньому заслуговують ексклюзивні прикраси з бісеру, натуральної шкіри і бронзи. Вони, безумовно, стануть «родзинкою» створеного образу, і, крім того, виступлять в якості оберега, що захищає від негативу і приносить удачу. Zgarda пропонує високоякісну продукцію і українські сувеніри за доступними цінами! Діє гнучка система знижок.
Додатковий ефект забезпечує режим вібрації: м'який масаж шкіри голови підсилює живлення клітин, що дозволяє «прокинувся» фолікулів відразу ж отримати всі необхідні для росту речовини. Враження? Комфорт, задоволення.
Лазерний гребінець використовується майже так само, як і звичайна: по 10-15 хвилин в день. Розчісуйте волосся повільно, не поспішаючи. Пам'ятайте, що в першу чергу це - ефективна терапія. Користуватися лазерної гребінцем рекомендовано 3 рази в тиждень.
Через 8 тижнів використання ви помітите що:
волосся стане густішим - за рахунок активності зазвичай «сплячих» фолікул і створення нових;волосся знайдуть блиск, стануть міцнішими і пружними: терапія посилює кровопостачання фолікул і живлення волосся;обсяг зачіска помітно збільшиться: за даними дослідження, лазерна гребінець стимулює ріст волосся в товщині;
Простота у використанні.