Прием звонков:  (098)9521173 Обратная связь Форум.

Позиция:
5
из
7
# Набор для шитья из 70-ти предметов
Набор для шитья из 70-ти предметов
Набор для шитья из 70-ти предметов
Цена:
190.00 грн.
160.00 грн.
В наличии:
есть
Бренд:
Набор для шитья из 70-ти предметов "ШВЕЯ"
Материал:
Бавовна, поролон, метал, пластик
Цвет:
  • #

Вы выбрали:

цвет:
#
У кожної поважаючої себе господині є скринька, в якій зберігаються всі необхідні їй для шиття і рукоділля предмети : нитки, голки, шпильки , ножиці і так далі. Але часто складно буває знайти шкатулку відповідного розміру , та ще в якій буде зберігатися ідеальний порядок.
Набір для шиття « ШВЕЯ » , що складається з 70 предметів , буде повністю відповідати вимогам навіть самої вимогливої ​​умільці.
Поєднуючи в собі функціональність і ергономічність , даний набір дозволить утримувати в порядку швейні приналежності , маючи все під рукою.
40 котушок з нитками всіляких кольорів і відтінків дозволять Вам ідеально підібрати нитку до будь-якого виробу, який Вам необхідно зашити.
Стильна коробочка для зберігання набору має форму куба , що розкладається, на частини. На кожній стороні куба є еластичні тримачі , всередині яких зберігаються котушки з нитками. Дно куба оснащено подушечкою для шпильок і голок. Також в набір входять ножиці , наперсток і сантиметр.
Все необхідне для шиття буде у Вас завжди під рукою , навіть якщо Ви вирушаєте на дачу або в подорож . А крім того , в скриньці « ШВЕЯ » завжди буде ідеальний порядок.
Также рекомендуем Материалы для наращивания ногтей.
Комплектація :40 котушок , 10 голок , 10 прямих шпильок , 5 англійських шпильок , ножиці , сантиметр , подушечка для голок і шпильок , наперсток , коробочка - куб , інструкція із застосування .