Прием звонков:  (098)9521173 Обратная связь Форум.

Позиция:
2
из
9
# Шлепанцы женские IT-GIRL
Цена:
419.00 грн.
263.00 грн.
В наличии:
есть
Бренд:
It-Girl (Китай), 1-It-Girl
Материал:
Кожа
Размер:
35
  • 35
Цвет:
  • #

Вы выбрали:

размер:
35
цвет:
#

Отыскивайте модную и комфортную обувь? Тогда уже эти шлепанцы для вас. Изящные и ясные шлепки на невысоком ходу. В них у вас появится возможность и ходить, и бегать. Они чрезвычайно комфортные. Материал изделия: кожа. Расцветка: черный. Высота каблука: 2 сантим.. Шлепанцы упакованы в тряпичный мешочек. Изготовитель: It-Girl (Китай).

Шлепанцы - наверное, один з найпростіших варіантів летнього взуття. Коли на вулиці далеко за 25 градусів тепла, природним бажанням людини є носити як можна менше одягу. Тоже самое касается и обуви, основным заданием которых являются легкая, открытость и возможность бесперебойной вентиляции и влагоотвода. Безумовно, крім перерахованих вище властивостей, шлепанці повинні мати міцну зносостійку підошву, інакше дуже скоро доведеться витратити на нову пару. Немаловажним фактором є матеріал верхньої частини взуття. Помимо своїх безпечних екологічних та гіпоаллергенних властивостей, такі верхній одяг, як і підошва, повинні носити естетичну привабливість. Такий летний вид обуви приносить, перш за все, на зонах пляжів морських і річкових побережжя, у басейнах, аквапарках, душових кабінках і шафах фітнес-клубів, тренажерних залів. Совершенно прийнятним є використання їх у повсякденній носі під час прогулянки з друзями, сім'єю, заходами на відкритому повітрі, походах за покупками.

Рекомендуем - зимняя обувь demar на selfy.com.ua.
Спеціалісти рекомендують не одягати одну пару взуття «до дыра», а використовувати кілька пар, щодня змінюючи і комбінуючи їх. Таким чином, обувь буде мати можливість відновитись і прийняти первинну форму. В інтернет-магазині Kedoff.net Ви знайдете масу варіантів різноманітних моделей літніх взуття. Привідним варіантом шлепанців є плоска амортизуюча підставка в комбінації з одним або декількома поперечними перекриттями. Зачастую, стелька має рельєфну поверхню для кращого зчеплення зі стопою. Широке різноманіття форм, моделей, розфарбування залишає велику варіативність для вибору одягу. Стильно дивляться не тільки кольорові шлепанки червоного, зеленого, рожевого та інших кольорів, але і з різноманітними рисунками у вигляді квіточків, розписних зображень, стилізації під рослинність, газетної висечки та інше. Обратите свою внимание на шлепанцы на танкетке, які здатні візуально додавати росту. Утончені та жіночі, вишукані та привабливі, вони подарують приємні враження та зручність носіння. Обувь нашего интернет-магазина изготовлена ​​из качественных материалов. Вона не має різкого відталкивающего запаху дешевої низькосортної гуми. Опытные и приветливые консультанты охоче допоможуть вам підібрати цікаву модель та здійснити покупку. Будь ласка, напишіть їм або наберіть номер телефона горячої лінії. Підготовляйтесь до лету заблаговременно. Советуем Вам покупать сразу несколько пар. Даруте радість і комфорт своїм ножком!

979.00 грн. 736.00 грн.
979.00 грн. 736.00 грн.
869.00 грн. 614.00 грн.
979.00 грн. 701.00 грн.