Прием звонков:  (098)9521173 Обратная связь Форум.
1400.00 грн. 850.00 грн.
1400.00 грн. 850.00 грн.
650.00 грн. 600.00 грн.
670.00 грн. 620.00 грн.
600.00 грн. 560.00 грн.

Кроссовки женские Nike Air Max для бега

Все больше и больше молодых людей предпочитают заниматься спортом, вместо того что бы проводить свободное время за неполезными занятиями. Для занятия физкультурой, конечно же необходима определенная форма одежды. Это должна быть и спортивная обувь. Например, кроссовки для бега необходимы, если вы любите совершать пробежку по утрам. Выбору такой обуви нужно уделить особое внимание. Кроссовки для бега должны быть из качественных материалов, из натуральной кожи, с дышащей подошвой. Ведь занимаясь спортом, вы должны чувствовать себя комфортно, и ничто не должно вас отвлекать от вашего занятия. За хорошую пару обуви вам придется выложить немалую сумму  денег, но зато эта  обувь будет приносить вам только приятные эмоции. Также вы можете купить женскую обувь в интернет магазине.


У цьому розділі Ви можете підібрати собі кросівки знаменитої серії Nike Air Max. Відмінною рисою даної серії є їх особлива система амортизації Air Max. Такі кросівки розраховані в першу чергу на спортсменів, які відчувають більш високі навантаження на ноги і вимагають додаткового захисту, це бігуни і баскетболісти. Крім цього такі кросівки стануть просто ідеальним вибором для людей, які мають велику вагу, оскільки здатні витримувати великі навантаження. Серед представлених моделей Ви можете вибрати відповідну і купити кросівки Nike Air Max прямо на сайті http://kupit.com.ua/.Історія випуску цих кросівок відрізняється цікавими особливостями. Ідея розробки такої системи амортизації прийшла в голову як не дивно, інженеру НАСА Френку Руді. На як це зазвичай буває з інноваційними пропозиціями, провідні спортивні компанії в середині 70-х років не прийняли його ідею. І тільки майже через десять років він домігся ретельного розгляду своєї ідеї фахівцями компанії Найк.

І вже в 1987 році перші кросівки Nike Air Max були випущені. Саме в рекламі цих кросівок вперше прозвучала композиція Beatlse, як перший випадок використання їх пісні в рекламній ролику. Це була композиція «Revolution» і кросівки Nike Air Max дійсно зробили революцію в спортивному взутті. Та й не тільки в спорті. Кросівки Nike Air Max відрізняються не тільки технологічними особливостями амортизаційної підошви, а й особливим неординарним дизайном, який відразу привернув увагу різних молодіжних субкультур, наприклад реперів. Звичайно ж ці кросівки стали своєрідним символом прівелігірованності і деякої розкоші, тому що ціна на них була вищою, ніж на інші моделі. Сьогодні ж купити кросівки Nike Air Max можна недорого, тільки у нас в магазині Вебмода.


Ми підтримуємо доступний рівень цін на оригінальну взуття.Розглянемо ж трохи докладніше що це за особлива технологія Air Max. Суть її полягає в тому, що в підошву поміщається поліуретанова ємність з стисненим повітрям, яка і дає такий відмінний амортизуючий ефект. Для того, що б наочно показати цей балон повітря і додати своєрідний акцент у зовнішній вигляд кросівок, компанія Найк з 1993 року випускає моделі з прозорими вставками на підошві. Спочатку така вставка була тільки на заднику моделі, в більш пізніх моделях з'явилася на шкарпетці, а в останніх версіях Ви вже можете бачити прозору вставку по всій довжині підошви. На сьогоднішній день Найк випустила вже більше сорока версій цієї моделі. На сайті Вебмода ми відібрали для Вас найбільш кращі і вдалі з випущених моделей. На картці кожного конкретного товару, Ви знайдете докладний опис особливостей саме цієї моделі, зможете розглянути фотографії з усіх ракурсів. Таким чином Вам буде легко вибрати ту модель особливості та дизайн якої підходять саме Вам. І коли Ви вирішите купити кросівки Nike Air Max, Вам буде достатньо вказати потрібний розмір. І звичайно ж не забудьте вказати місто, в яке ми Вам доставимо ці кросівки. Ми працюємо по всій Україні. Носіть оригінальну взуття, куплену на http://kupit.com.ua/ із задоволенням.