Прием звонков:  (098)9521173 Обратная связь Форум.

Позиция:
7
из
7
# Универсальная овощерезка Salad Chef (Селед Шеф)
Универсальная овощерезка Salad Chef (Селед Шеф)
Цена:
450.00 грн.
380.00 грн.
В наличии:
есть
Бренд:
Овощерезка Salad Chef
Материал:
Пропилен, полікарбонат, поліпропілен, нержавіюча сталь
Размер:
1
  • 1
Цвет:
  • #

Вы выбрали:

размер:
1
цвет:
#

УНІВЕРСАЛЬНА овочерізка Salad Chef

Для приготування їжі зазвичай потрібно багато часу та праці. Особливо багато часу йде на нарізування продуктів. Для цього потрібно безліч пристосувань: ножі , дошки , миски , тарілки , терки . Все це займає багато місця на кухні. Крім того , при звичайному способі нарізки овочів залишається багато сміття . Всього цього легко уникнути , якщо використовувати універсальну овочерізку Салат Шеф- кухар.
Нарізати овочі та фрукти для салатів , гарніру і супів дуже легко за допомогою овочерізки Салат Шеф- кухар. Шість насадок дозволять порізати продукти тонкою соломкою , товстою соломкою , кубиками різного розміру , а також натерти на тертці. Для натирання овочів призначений безпечний тримач. Ваші руки не потраплять на ріжучі леза. Нарізаючи овочі та фрукти за допомогою Салад Шеф , ви зберігаєте вашу кухню в чистоті. Все що ви ріжете або трете на овочерізки Салат Шеф -кухар , потрапляє в контейнер. Ви можете закрити контейнер герметичною кришкою і поставити його в холодильник.


А чтобы доставить домой покупку, всего лишь нужно вызвать такси Реутов, которое вас отвезет, куда вам необходимо. Такси Реутов доставит вас и ваше приобретение в целости и сохранности.


Овочерізку Салат Шеф -кухар можна використовувати як центрифуги для сушіння продуктів. Просто помийте продукти під краном в сітчастому контейнері , вставте його в Салад Шеф і надіньте кришку з ручкою. Менше хвилини і ваші овочі сухі . У комплект Салат Шеф -кухар входять два кошики - велика і маленька , які можна використовувати як звичайні друшляки , щоб висушити овочі , фрукти або макарони. Змініть кришку з ручкою на кришку з пресувальним елементом , вставте решітчасте лезо і наріжте овочі для салату , гарніру або супу. Ви також можете зберігати нарізані продукти в чашках , закривши їх герметичними кришками.
- Салад Шеф легко миється.
- До нього додається спеціальна щітка для очищення преса.
-Ви можете помити всі деталі Салат Шеф -кухар в ручну або в посудомийній машині.
- Універсальна овощерезка Салат Шеф -кухар придатна для нарізування будь-яких овочів і фруктів.
- З її допомогою ви можете натерти сир або шоколад.
- Нарізати моркву для корейського салату або картоплю для картоплі -фрі за допомогою Салад Шеф простіше простого.
- Для цього в Салад Шеф використовуються два гратчастих ножа з різним розміром осередків і кілька терок .