Прием звонков:  (098)9521173 Обратная связь Форум.

Позиция:
9
из
111
# Женская сумка из кожзама RICHEZZA
Женская сумка из кожзама RICHEZZA
Женская сумка из кожзама RICHEZZA
Женская сумка из кожзама RICHEZZA
Цена:
769.00 грн.
443.00 грн.
В наличии:
есть
Бренд:
1-WRX0029-pink
Материал:
Кожзаменитель
Цвет:
  • #

Вы выбрали:

цвет:
#

Летом так хочется яркую, изящную и комфортную сумочку. Итак вот эта сумочка как раз такая. Вы в нее влюбитесь с первого взгляда. Так как это лучший вариант для летне-весеннего периода. Все швы сумочки завернуты вовнутрь, не имеют наружней резиновой заливки, собственно позволяет продлить срок службы продукта. При таковой обработке краев длительное время сберегается неплохой экстерьер, края не трескаются не обдираются. О таковой сумочке вы услышите лишь лестные отзывы. На задней стороне сумочки есть прорезной кармашек на молнии. Внутри продукта есть 3 филиалы (одно на молнии), 2 накладных кармашка и кармашек на молнии. Протяженность ручек не регулируется и составляет 56 сантим., а вышина от края сумочки до крайней точки ручек составляет 22 сантим.. Днище уплотнено, на дне сумочки есть ножки. Подкладка сделана из крепкой бежевой ткани.
Застегивается сумочка молнией.
Материал: кожзаменитель.
Расцветка: розовый +бежевый.
Расцветка фурнитуры: золото.
Объемы: 39*31*10 сантим..
Сумочка упакована в тряпичную сумку.
Изготовитель: Richezza (Китай). Популярно - посмотреть здесь

Сумочка - чи не головний дамський аксесуар, завдяки якому образ стає привабливим, завершеним і стильним. Крім того, жіночі сумки допомагають розмістити все необхідне в зручному для вас форматі і звільнити руки - йдеться як про жіночі сумках через плече, які в останні роки особливо актуальні, так і про витончених клатч, ділових портфелях, містких баулах. Яку б жіночу сумку ви не хотіли купити, в нашому магазині знайдеться саме те, що потрібно. Сумки жіночі в Києві в асортименті, купити які можна за доступною ціною - знахідка для кожної жінки і прекрасне антикризова пропозиція.
Магазин пропонує вам купити недорогі жіночі сумки в асортименті:модельні;вечірні;клатчі.Є у продажу модні гаманці з натуральної та еко шкіри різних дизайнів.Вибирати сумки жіночі в інтернет-магазині особливо зручно завдяки системі пошуку по зростанню-зменшенню ціни. Вибирайте оптимальну для вас цінову категорію жіночої сумки, яку ви плануєте купити (0-500 грн., 500-1000 грн.) І дивіться, які моделі пропонуються вашій увазі. Жіночі сумки інтернет-магазин http://kupit.com.ua/ реалізує за дуже вигідними цінами - досить подивитися, почім жіночі сумки в Києві йдуть на інших порталах, і ви зрозумієте, що найвигідніше купити жіночу сумку в Києві можна на http: //kupit.com.ua/