Прием звонков:  (098)9521173 Обратная связь Форум.

Позиция:
20
из
132
# Женские Nike Air Max 87 серые
Женские Nike Air Max 87 серые
Цена:
1400.00 грн.
850.00 грн.
В наличии:
есть
Бренд:
Женские Nike Air Max 87 серые с желтым
Материал:
Верх-прес .кожа, нейлон, внутри- текстиль
Цвет:
  • #

Вы выбрали:

цвет:
#
Жіночі кросівки Air Max 87 - це визнана класика. Легендарна взуття від компанії Nike з'явилася в Україні не так давно , проте вже завоювала значну популярність у всіх прихильників активного способу життя. Це одна з перших моделей від даної фірми , орієнтована на повсякденність . За короткі терміни вона стала символом якості та надійності. І все це завдяки її ексклюзивним властивостям .
Для створення максимальної амортизації , у п'яті взуття розташована велика повітряна подушка. Її можна розглядати в спеціальному віконечку на підошві кросівок . Ця повітряна подушка відмінно пом'якшує удари ваші ноги , навіть при найбільш інтенсивних навантаженнях. Особливі flex - канали в підошві забезпечують гнучкість і впевнену ходу , що сприяють формуванню правильної ходи . Верхня частина має особливе покриття , яке створює якісну вентиляцію для ваших ніг. Тверда і міцна підошва витримає будь-які навантаження і прослужить вам протягом дуже довгого часу. Завдяки додатковим отворам , ви можете сформувати самостійно оптимальний для вас тип шнурівки . У результаті ми отримуємо кращі кросівки для спорту , і повсякденності .
У нас ви можете купити жіночі Nike Air Max 87 "сірі з жовтим " за ціною найоптимальнішою і низькою. Ми реалізуємо оригінальний товар від фірм- виробників , тому в якості продукції, що продається ви можете бути впевнені , адже наша репутація - це репутація наших постачальників .
650.00 грн. 600.00 грн.
670.00 грн. 620.00 грн.
600.00 грн. 560.00 грн.